Marina Vjollca sot ka ditëlindjen

0

Moderatorja e njohur në ekranin shqiptar, Marina Vjollca, feston sot ditëlindjen.  Që në orët e para, ajo ka marrë urimin më romantik të mundshëm nga bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. E tëra çfarë duhet të bëj është të shikoj në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur…”- shkruan reperi në Instagram krah fotos së Marinës.

Ky postim romantik  nuk mund t’i shpëtonte Marina Vjollcës e cila i ka komentuar po aq romantike: “Të dua pafund jetë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here