Mançini: Shaqiri nuk mund të luaj tërë ndeshjen

0

Trajneri i Interit, Roberto Mançini, ka thënë se Xherdan Shaqiri nuk është i gatshëm për luajtur tërë ndeshjen. “ Për 90 minuta lojë i duhet edhe pak kohë të ambientohet me lojtarët dhe klubin. Mos harroni, i di mirë vlerat e tij”, ka thënë Mançini për La gazzetta dello Sport.
Shaqiri u bë pjesë e Interit këtë muaj.
Ai më herët luante në Bayern Munchen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here