Malishevë: Një qytetari i digjet ushqimi i kafshëve dhe 150 pula

0
Barn fire.

Një qytetar nga Panorci i Malishevës e ka informuar Policinë e Kosovës se zjarri kishte kapluar objektin ku kishte ushqimin për bagëti me ç’rast i ishin djegur 250 duaj sanë. Veq ushqimit të kafshëve atij në këtë zjarr i janë djegur edhe 150 pula. Njësitë policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar. Nuk ka njoftime se si është shkaktuar zjarri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here