Malishevë: Djali rrahë nënën, nuk arrestohet

0

Dje në Malishevë një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga djali i saj. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.Rasti është duke u hetuar. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here