Luana, përshëndet nga krevati

0

Këngëtarja Luana Vjollca ka postuar një foto nga video e saj më e fundit “E jemja”, foto që është realizuar në të brendshme. Kënga ka pasur një sukses të konsiderueshëm dhe ka arritur afër 300 mijë klikime në youtube.com.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here