Luan Krasniqi:”Vështirë do ta kesh Haxhi”

0

Ish boksieri i njohur kosovar Luan Krasniqi është shumë “afër” Haxhi Krasniqit me komentet e tij për ndeshjen e sontme në Rostock të Gjermanisë në mes Haxhi Krasniqit dhe Jurgen Brahmer për titullin e kampionit të botës.Në një koment në faqen e tij të rrjetit social Facebook,Luani e uron Haxhiun për meçin e sontem,por si profesionist i këtij sporti që është e paralajmëron për vështirësinë që do ta ketë në meqin e sontëm.Në gjuhën gjermane Luani shkruan:”Mendimet e juaja për komentin e fundit që kam bërë janë të ndryshme.Shumica nga ju jeni entuziast se Haxhiu do të fitoj lojën e sontme.Personalisht mendoj që do të jetë një meç intersant.Jurgen është boksier i talentuar.Do të jetë vështirë për Haxhiun.E pres me padurim këtë ndeshje”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here