Loriana “shemb” edhe rusen

0

Loriana Kuka ka vazhduar formën e mirë, duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Grand Prixin e xhudos, që po mbahet në Tel Aviv të Izraelit.

Xhudistja jonë në çerekfinale mposhti rusën Aleksandra Rabitseva, dhe tani në gjysmëfinale pritet të takohet me britanezën Natalie Powell.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here