Lorik Cana zemra e Shqipërisë (video shqip-frengjisht)

0

Videoja e shumëpritur ku rrëfehet jeta dhe karriera e plotë të Lorik Canës është publikuar nga “Bein Sports”.

Në këtë video 11 minutëshe (në shqip dhe frëngjisht), mund të shikoni pothuajse gjithçka rreth jetës dhe karrierës futbollistike të Canës.

Aktualisht, Cana është lojtar i ekipit italian, Lacios dhe kapiten i Kombëtares Shqiptare.

Shikoni videon përmes linkut të mëposhtëm:

http://www.beinsports.fr/videos/article/1ch1yugmynjb21c3tzqwg34haf

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here