Lorik Cana kur ka qenë fëmijë

0

Një reportazh i televizionit francez Bein ka sjell fotografi interesante.

Televizioni francez Bein, ka realizuar një reportazh për yllin e Lazios dhe Kombëtares shqiptare, Lorik Cana. Në këtë reportazh ku flitet për jetën e Canës, janë publikuar edhe disa fotografi interesante të kapitenit kuqezi kur ka qenë fëmijë.23

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here