Loredana vjen me një ndryshim

0

Këngëtarja kosovare, që jeton në Gjermani, Loredana ka bërë një ndryshim jo shumë të madh, por që e bën të duket si jozakonisht.

Pasi  fansat e saj ishin mësuar që gjithmonë ta shohin me flokë të lidhur. Në rrjetin e saj social ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet me flokë të gjatë .

Si duket reperja ka vendosur flokë extension, për të ndryshuar look-un e saj të cilit për shumë kohë i ka qëndruar besnike.

Ajo është e martuar me reperin Mozzik dhe kanë një vajzë, dyshja pritet që me 1 shkurt ta lansojnë bashkëpunimin e radhë Romeo& Juliet.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/loredana-vjen-me-nje-ndryshim-befason-fansat-me-pamjen-619856/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here