Lojtari serb me qëndrime kundër Kosovës s’ka vend te Vllaznia e Shkodrës

0

Futbollisti serb Vuk Sotiroviq nuk ka gjetur vend te Vllaznia e Shkodrës. Kjo pasi futbollisti ka qëndrime ekstremiste politike dhe shpesh kishte dalur kundër Kosovës. Për trajnerin po edhe stafin e klubit ai futbollsit nuk ka vend te shkodranët. Sotiroviq është një futbollist me karrierë të bujshme dhe ai vetëm prova kishte bërë te Vllaznia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here