Llapi në Durrës

0
Pas Prishtinës dhe Hajvalisë rrugën drejt Durrësit e mori edhe skuadra e Llapit.

Në një intervistë për Sportali.net foli trajneri i skuadrës së Llapit, Tahir Batatina.

“Fazën përgatitore skuadra e Llapit do ta zhvilloj në Shqipëri, përkatësisht në Durrës.

Llapi drejt Durrësit pritet të niset me datën 8 shkurt dhe do të qëndroj për 10 ditë.

Drejtori ekzekutiv Nexhat Dumnica është në bisedime me disa nga klubet e Superligës së Shqipërisë për zhvillimin e 4 ndeshjeve miqësore” deklaroi Batatina për Sportali.net.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here