Lista e Vjosa Osmanit në kuadër të Vetëvendosjes me 6 kandidatë

0

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar listën e plotë të kandidatëve për deputetë. Në mesin e tyre janë edhe aderimet e Vjosa Osmanit. Vetëvendosje i ka rezervuar gjashtë numra për listën Guxo të Osmanit.

Vetë Osmani mban numrin dy, menjëherë pas Albin Kurtit dhe Glauk Konjufcës.

Me numër tetë është Donika Gërvalla, pjesë e listës Guxo. Pastaj vjen Haxhi Avdyli me numër 16. Faton Peci me numër 28, Doarsa Kica me numër 33 dhe Jeta Statovci është me numër 48.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here