Lipjan: Tentim-vrasje me veturë

0

Lëndime trupore ka pësuar një qytetar në Lipjan pasi që është goditur me veturë nga një tjetër. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor. Policia e ka kualifikuar veprën si tentim vrasje. Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe me  urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje.  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here