Limaj e Krasniqi u prijnë protestuesve

0

Drejtuesit e Nismës për Kosovën janë parë të shtunën duke u prirë protestuesve.

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se sot janë duke protestuar për ç’kapjen e shtetit, për qeverinë e cila ka shkatërruar sistemin e drejtësisë, për “RTK”-në dhe shtrenjtimin e rrymës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here