Lilian Leite, braziliania seksi që po çmend italianët

0

Në Brazil dhe Portugali është shumë e famshme për fotot e saj në revistën Playboy ndërsa tashmë Lilian Leite sapo ka zbarkuar në gadishullin Apenin për të pushtuar zemrat e italianëve.

Me një fizik që të lë pa fjalë, forma të jashtëzakonshme dhe shumë sensuale, modelja braziliane është gjithashtu shumë e apasionuar pas futbollit. Duke parë pasaportën e saj diçka e tillë është mëse normale.

C_29_fotogallery_1020779__ImageGallery__imageGalleryItem_2_image

C_29_fotogallery_1020779__ImageGallery__imageGalleryItem_13_image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here