Lila e Cikalleshi prezantojnë partneret

0

Dy futbollistët e Kombëtares së Shqipërisë, Andi Lila dhe Sokol Cikalleshi, i kanë prezantuar partneret e tyre. Lila është një mbrojtës që luan në Itali, ndërkaq sulmuesi Cikalleshi, së fundmi nga Liga kroate është transferuar në Ligën turke. Që të dy janë lojtarë shumë me vlerë për Kombëtaren shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here