Lenjani: Gati për t’a shkruar historinë

0
Ermir Lenjani e ka dërguar një mesazh tek tifozët shqiptarë, para përballjes me Serbinë
 Lenjani e ka cilësuar si historike përballjen me serbët, ndërsa ka thënë se do të japing gjithçka nga vetja për t’a arritur kualifikimin.

“Edhe 3 ditë ndeshja historike. Jemi të gatshëm të japim gjithçka nga vetvetja dhe të shkruajmë historinë së bashku me ju”, ka shkruar lojtari në Facebook.

Lenjani

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here