Gazetari i njohur sportiv dhe eksperti i transfereve, Gianluca Di Marzio, thotë se Lazio e ka refuzuar një ofertë të majme të Real Madridit për Sergej Milinkovic-Savic gjatë verës së vitit të kaluar.

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, thuhet se ka refuzuar një ofertë nga një klub tjetër prej 160 milionë eurosh për mesfushorin serb gjatë javës së kaluar, transmeton Gazeta Express.

Nuk dihet çmimi që ka ofruar klubi spanjoll, mirëpo eksperti i transfereve thotë se ishte oferta më e lartë që ka pranuar klubi romak.

23-vjeçari në këtë stinor ka shënuar 3 gola dhe ka bërë 2 asistime në 22 paraqitje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here