Lavdia, një nga tifozet më të bukura, do fitore të Shqipërisë ndaj Armenisë

0

Tifozët e Kombëtares së Shqipërisë duan fitore në sfidën ndaj Armenisë në kuadër të eliminatorëve për Evropianin 2016. Një nga ata është edhe vajza në fotografi, e cila në bazë të asaj që shihet mund të llogaritet në mesin e tifozeve më të bukura të Kombëtares. Lavdie Hoxha nga Istogu thotë se ndeshjen e nesërme do ta shohë në Prishtinë. “ Sigurisht që do të jetë fitore e madhe dhe edhe një argëtim i pafund”, thotë ajo. Hoxha është optimiste për kuaifikimin e Kombëtares shqiptare. “Unë besoj”, thotë ajo. Ajo i vlerëson të gjithë futbollistët e Kombëtares, por e dallon kapitetin, Lorik Canën.  “Ndoshta ngaqë e njoh që ne fillimet e para kur ka ardhë në Kombëtarë”, thotë ajo. Ndeshja Shqipëri – Armeni zhvillohet nesër në Elbasan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here