Lajmi i fundit:Eksplodim në New York ,12 të plagosur (video)

0

Disa shtëpi dhe biznese në Lagjën East të New Yourk-ut në orët e mbrëmjes janë përfshirë nga flakët.Një deklaratë të ekipit të zjarfikësve mësohet se 12 persona janë plagosur nga ekslodimi,prej tyre 3 në gjendje të rëndë.Rreth 130 zjarrfikës me mjete motorike kanë dalur në vendin e ngjarjes me qëllim që të shuajnë zjarrin dhe të ndihmojnë qytetarët e përfshirë në fatkeqësi.Për momentin nuk ka indikacione se cilat janë arësyet e zjarrit.-njoftojnë mediat amerikane.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here