Ky qen “paralajmëroi” shoferin se do të aksidentohej

0

Një tjetër aksident komunikacioni në Rusi është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, por këtë herë nuk është aksidenti fokusi kryesor.

Një vozitës makine është bllokuar vazhdimisht nga një qen, duke ia bërë “të vështirë” lëvizjen. Por në fakt, me sa duket qeni kishte një “mesazh” për të, përcjell Telegrafi.

Kjo pasi që, menjëherë pasi injoron qenin dhe i shmanget atij, vozitësi, pëson aksident.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here