Ky lloj i lodrës seksuale i ndihmon leszbiket të fekondohen

0

Nuk është shumë romancë sexy mënyra artificiale, por një produkt i ri i quajtur Semenette është duke u përpjekur për të ndryshuar gjithçka. Stephanie Berman, shpikësja e 6,25-inç dildo hypoalergjik me një tub dhe pompë sistemi të brendshëm lejon çiftet për të imituar një penis ejackulimi, ajo thotë se ajo dhe shoqja e saj me sukses konceptuan vajzën e tyre duke përdorur Semenette, që është një mbështetje shumë solide [nëpërmjet Bostinno ].

Berman nisi një fushatë Indiegogo për produktin dhe shpreson të fitojë $ 50,000 në prodhimin dhe pakot e produktit. Semenette vjen në vanilje, çokollatë, apo ngjyrat kanellë dhe me sa duket vetëm në lidhje me ndonjë lëng mund të shkojë brenda kështu që kjo nuk duhet të jetë, sikur, spermë legit, e cila është e ftohtë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here