Ky është videoklipi zyrtar i këngës së Anxhelës për Eurovision

0
Anxhela Peristeri do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në “Eurovision”, me këngën “Karma”, e kompozuar nga Kledi Bahiti dhe me tekst nga Olti Curri.
Ditën e sotme, Anxhela ka publikuar videoklipin zyrtar të këngës, i cili është punuar me detaje, shkruan Dailyxing.
Këngëtarja ka bërë dhe disa ndryshime nga versioni i parë i këngës dhe kjo është pritur shumë mirë nga publiku.

Anxhela ka vendosur që këngën ta mbajë në gjuhën shqipe.

Më poshtë mund ta dëgjoni:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here