Kuvendi i Kosovës do të mbajë seancë solemne për Isa Boletinin

0

Kuvendi i Kosovës ka vendosur që më 9 qeshor të mbajë një seancë solemne për Isa Boletinin, si dhe homazhe pranë arkivolit heroit.

Lajmin e bëri të ditur kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili tha se seanca do të fillon në ora 12:00, kurse homazhet në hollin e Kuvendit do të fillojnë në ora 14:00, ku përveç deputetëve edhe qytetarët do të kenë të drejtë të bëjnë homazhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here