Kush janë këngëtarët që rrezikojnë të arrestohen nga Policiae Kosovës?

0

Këta janë 12 këngëtarët, që sipas mediave, do të ftohen në Prokurorinë e Shtetit që ta japin deklaratën e tyre në Polici dhe të njëjtit rrezikojnë të arrestohen per mos pagim te taksave: 

1. Shkëlzen Jetishi – Xeni
2. Altuna Sejdiu -Tuna
3. Shkurte Fejza
4. Sinan Vllasaliu
5. Getoar Selimi – Geti (Tingulli Trent)
6. Sabri Fejzullahu
7. Ermal Fejzullahu
8. Shyhrete Behluli
9. Mihrije Braha
10. Edon Dedi- Dj Blunt
11. Naim Abazi
12. Remzije Osmani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here