Kush i konsideron Hashim Thaqin dhe Isa Mustafën si “katunar”?

0

Lypsi i njohur në Prishtinë, tregon se si ia ka paguar liderit të AKR-së, Behgjet Pacollit, njëkohësisht njeriut më të pasur shqiptar, ia ka paguar darkën 470 euro. “Ia kam paguar darkën 470 euro, dhe 30 euro bakshish ia kam lënë kamarierit, rrafsh 500 euro”, ka thënë ky lypës, në emision “Përrallë me Tupan”, që drejtohet nga Shpetim Desku. Ai në emisionin i cili pritet të transmetohet të dielën, ka folur edhe për Isa Mustafën, Hashim Thaçin e Ramush Haradinajn.
“Me Isa Mustafën e Hashim Thaçin nuk rri se janë katunar. Ramushin e du”, ka thënë ndër të tjera ai.
Lypësi i cili është hit në Prishtinë, tregon edhe një rast interesant gjatë kohës sa ka qenë në Ulqin. Një këngëtar i estradës i ka thënë merri 20 euro dhe pastroma makinën. “Unë i thash merri 50 euro, e këndoma një këngë, ngase kam ardhur në pushim”, tha ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here