Kush do të luaj sonte për Real Madridin?

0

Reali ka publikuar formacionin zyrtar për ndeshjen me Schalken në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë zhvillohet në Gjermani në ora 20:45 Te Reali startojnë: Casillas, Varane, Pepe, Ronaldo, Kroos, Benzema, Bale, Marcelo, Carvajal, Lucas Silva dhe Isco. Në bankën rezervë janë: Keylor Navas, Chicharito, Arbeloa, Nacho, Jese Illarramendi, Medran.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here