Kur Fadil Vokrri ishte ushtar me Asanoviqin, Bobanin…

0

Një fotografi interesante, kur Fadil Vokrri ishte ushtar i shtetit që nuk ekziston më, Jugosllavisë. Vokrri në foto është me ish-futbollistët e njohur, Zvonimir Boban që atëkohë luajti për Dinamon (njihet si futbollist që në vitet e 90-ta pra me 13 maj në takimin Dinamo-C. Zvezda, ku ndodhen trazirat në stadiumin në Maksimir dhe ai godet policin në fushë në mbrojtje të lojtarëve), Aljosha Asanoviqin e Hajdukut të Splitit, Dejan Saviçeviqin që nga Buduçnosti shkoi në Cërrvena Zvezda e Darko Pançev nga Vardari në Cërrvena Zvezda. Kjo fotografi është postuar nga gazetari sportiv Arbër Avdyli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here