“Kur dëgjova për interesimin e Bayerni, nuk më interesonte asnjë ofertë tjetër”

0

“Jam shumë i nderuar se do të jem trajner i një klubi të madh si Bayern Munich nga sezoni i ardhshëm. Kur dëgjova për interesimin e Bayerni, nuk më interesonte asnjë ofertë tjetër. I dëshiroj sukses Guardiola dhe Bayernit këtë edicion”, ka thënë italiani Carlo Ancelotti për faqen zyrtare të skuadrës. Bayern Munich sot ka konfirmuar se Carlo Ancelotti do të jetë trajner i ri i skuadrës, kur Pep Guardiola të largohet në fund të sezonit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here