Kujtimi nga Suhareka alias Edona James akuzon yllin e futbollit gjerman Stefan Effenberg

0

Stephen Effenberg është akuzuar në gjykatë nga Edona James.

Legjenda gjermane e futbollit, Stefan Effenberg, duhet të përballet në gjykatë me akuzat e mashkullit të shndërruar në femër, Edona James.

Edona ‘aka’ Kujtimi, ka akuzuar Effenbergun se abuzoi më të seksualisht. “Unë jam këtu për shkak të tretmanit psikologjik që kam marrë nga z. Effenberg”, u shpreh në gjykatë Edona, transmeton Bild.

“Ky njeri më ka abuzuar seksualisht, ai ma përdori trupin tim. Ai kurrë nuk më pagoi dhe ishte gjithmonë i droguar”, shtoi tutje Edona James.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here