Kthehet vera në Ballkan

0

Java që po hyjmë do të jetë mot i nxehtë dhe stabil sa i përket rajonit tonë, ka thënë Muhamed Berisha njohës i Meterologjisë. “Ndërsa Evropën Perëndimore, duke filluar nga Portugalia, Spanja , Italia, Zvicrra, Franca, dhe Britanija e Madhe, do ta perfshijnë reshje të kohëpaskohshme të fuqishme, të cilat do të shkaktojnë vërshime dhe mjaft probleme”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here