Kryetarja e Haraçinës, Milikije Halimi: Nuk kam dhënë dorëheqje

0

Kryetarja e Komunës së Haraçinës, Milikije Halimi i ka demantuar informacionet e paraqitura në rrjete sociale kinse ka dhënë dorëheqje. Në profilin e saj në faceebok Halimi ka bërë një reagim duke spjeguar situatën e krijuar.

“Të nderuar qytetar me kan thyer profilin e Facebookut dhe kan shkruar ne emrin tim, un do te jem kryetare e Komunes se Haraqines deri ne fund te mandatit ju falemnderit”, ka shkruar Halimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here