Kryetari i Likovës: Nuk dimë çfarë ka ndodhur

0

Kryetari i komunës së Likovës, Sadulla Duraku, në një prononcim për Portalb për sulmin ndaj stacionit policor në fshatin Grushnicë thotë që stacioni policor është jashtë fshatit dhe aktualisht nuk kainformata se çfarë ndodh atje por pret raportet zyrtare të policisë.

“Ne informatat i marrim nga policia, ne si këshill komunal do të kërkojmë nga MPB të na jepet informatë zyrtare nga përfaqësues të policisë për atë çfarë dhe si ka ndodhur. Ne nuk kemi informata që persona të armatosur janë sillur nëpër fshat. Në komunë nuk është paraqitur askush të ankohet për diçka të tillë. Polica ka më shumëinformata“, është shprehur ai. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here