Kryetari i Kërçovës, Dehari, ministrit të dorëhequr Saliji: Krenar me ty shok

0

Kryetari i Komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari, ka komentuar në rrjetin e tij social të facebook-ut dorëheqjen e ministrit të drejtësisë, Bilen Saliji.

“Krenar me ty shok…! Veprimi yt është më shumë se njerëzor. Ti tregove se drejtësia ka vlera të larta për shoqërinë tonë. Ti sot nderove dhe respektove vlerat e larta të uniformës që mbajtëm… UÇK. Ti sot godite injorantët politikan dhe sistemin e kalbur të drejtësisë”, komenton Dehari.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here