Kryeparlamentari i quan fundërrina të akuzuarit për terrorizëm

0

Kryeparlamentari Kadri Veseli në një prononcim para medieve sot i ka quajtur “fundërrina” të akuzuarit për terrorizëm në Kosovë.

Kryetari Veseli njëkohësisht ka folur në superlativ për punën e organeve të drejtësisë kosovare.

Adresimet e kreut të legjislativit vijnë një ditë pasi tek njëri nga të arrestuarit dhe të akuzuarit për terrorizëm u gjet helm, diqka e re kjo në rastet e tilla.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here