Kryeministri Mustafa i impresionuar me performansën e Rita Orës

0

Kryeministri Isa Mustafa është shprehur i impresinuar me performansën e Rita Orës në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar. “Performanca dhe paraqitja e Rita Orës ishte mahnitëse. Interpretimi i këngës ‘Grateful’ përcolli emocione të veçanta, të gjithë ne i jemi mirënjohës asaj për talentin, përfaqësimin dhe gjithë atë ndjesi krenarie për vendin tonë”, është shprehur Mustafa në Facebook ku ka postuar edhe një fotografi të Ritës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here