Kryeimami Bajgora kërkon nga politikanët të ulen e të bisedojnë

0

Kryeimami i Bashkësisë Islame të Kosovës, Sabri Bajgora iu ka bërë thirrje politikanëve të Kosovës që t`i shuajnë armiqësitë mes vete. Në një lidhje direke në emisionin Ora Shtatë në Klan Kosova, Bajgora njëherit ka kërkuar nga politikanët që të ulen dhe të bisedojnë për të mirën e vendit sepse sipas tij në fund janë qytetarët ata që po i vuajnë pasojat, njofton Klan Kosova.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here