Krim:grabitje me armë në Prishtinë (video)

0

Grabitjet në Kosovë nuk kanë të ndalur, kjo video që ka siguruar portali Arbresh është një grabitje që ka ndodhur në kryeqytet me datën 26 mars të këtij viti, në njërin nga marketet e Prishtinës. Në video shihen tre persona të maskuar të cilët tmerrojnë konsumatorët dhe arkëtarët me Kallashnikov. Pamjet ngjasojnë me ato të filmave gangster. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here