Kosova parakalon në Lojërat Evropiane Baku 2015,Putin prezent

0

Vladimir Putin ishte ulur pranë presidentit të Komitetit Olimpik Ndërkombtëar, Thomas Bach.

Përfaqësuesja e Kosovës parakaloi në ceremoninë hapëse të Lojërave Evropiane Baku 2015.

Kosova parakaloi para syve të njërit nga liderët më të fuqishëm botëror dhe kundërshtarit kryesor të saj, Vladimir Putin.

Ky i fundit ishte ulur pranë kreut të Komiteti Olimpik Ndërkombëtar, Thomas Back, dhe reagimi i tij nuk ishte aspak miqësor.

putini1_2500

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here