Kosova humbë nga Bremeni

0

Kosova ka pësuar humbje nga Werder Bremeni, në ndeshjen e dytë miqësore.

Në minutën e 27-të Aycicek gjuajti nga 25 metra për të mposhtur Samir Ujkanin. Ndërkaq

dy minuta para fundit të ndeshjes, Bartels me një goditje volej ka ngitur epërsinë 2 me 0 si dhe ka vendosur fatin e takimit.

Lojtarët e Kosovës kanë pasur disa raste, por nuk kanë arritur të konkretizojnë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here