Kosova barazon me Eintracht Frankfurt

0

Nuk janë tundur rrjetat në ndeshjen mes Kosovës dhe skuadrës gjermane Eintracht Frankfurt.

Përfaqësuesja e Kosovës, pati një paraqitje të mirë, duke pasur disa raste të mira, por pa arritur të gjejë golin. Bersant Celina pati mundësinë më të mirë për të shënuar.

Ndeshja ishte miqësore dhe u zhvillua në Frankfurt.

Miqësorja tjetër e Kosovës, është ajo me Werder Bremen, më 27 mars.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here