Kompania “PornHub” parashikon të xhirojë film pornografik në hapësirë

0

A mund të bëhet dashuri në hapësirë?Në këtë pyetje ka vendosur të përgjigjet kompania e filmave Porno “PornHub” ka vendosur të përgjigjet duke xhiruar filmin e parë pornografik në hapësirë.Filmi do të xhirohet ne vitin 2016,dhe do të quhet “Sexploration” me aktorët Eva Lovia et Johnny Sins,Dy aktorët e njohur dhe të specializuar të filmave pornografik do të ushtrojnë 6 muaj para se të fluturojnë në hapësirë për xhirimin e filmit.

Sipas Paul Root Wolpe që punon në NASA të bërit seks në hapësirë është diçka e pamundëshme, e kjo shkaku i gravitetit dhe ndrrimit të mënyrës së qarkullimit të gjakut.

Për të dëshmuar të kundërtën,kompania “PornHub” duhet të mbledhë një shumë prej 3.4 milion dollarë për xhirimet në gjithësi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here