Kllokot: Aksident i qëllimshëm trafiku, rrahje e lëndime

0

Raportohet se si pasoj e një aksidenti të trafikut të shkaktuar qëllimisht e ku ishin të përfshira tri vetura  ka ardhur deri te rrahja e disa personave  me ç’rast lëndime trupore kane pësuar 3 viktima, dy meshkuj dhe një femër K-Shqiptare – me nënshtetësi zvicerane. Policia e Kosovës ka raportuar sot se njeri prej viktimave është hospitalizuar në Spitalin e Gjilanit. Lidhur me rastin janë identifikuar 5 të dyshuar mirëpo të njëjtit janë në arrati.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here