Kjo vogëlushe sot është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare

0

Sot ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme të skenës shqiptare.

Me anë të një fotoje Elhaida Dani na ka treguar si dukej kur ishte e vogël dhe ende jetonte në Shkodër.

‘Sapo ma dergoi vellai dhe me rizgjoi kaq shume kujtime …Ndoshta ishte viti ‘96 dhe jetonim ne Shkoder,,, familje jo e pasur ekonomikisht por e pasur me dashuri dhe lumturi! Kjo me siguri ka qene hera e pare dhe e fundit qe kam lejuar mamin te me vesh me minifund ! Prandaj nuk jam e lumtur ‘ ka shkruar Elhaida në postimin e saj.

/Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here