Kjo vajzë sot është një nga ministret e Republikës së Shqipërisë.Për kënd bëhet fjalë?

0

E njohur për thjeshtësinë e saj dhe për sportivitetin që e karakterizon, ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli nuk ka ndryshuar aspak në këtë pjesë nga rinia e saj.

Në foton e mëposhtme ajo shfaqet së bashku me një aksionist, me shallet tipike të zborit që bëhej në kohën e komunizmit, dhe lopatat e hedhura anash.

Kodheli shfaqet e veshur me pantallona të cilat ende dhe sot i preferon në jetën e saj të përditshme. Asaj i pëlqen disiplina dhe një gjë e tillë duket edhe në postin e ministres së Mbrojtjes që ushtron.

mimi-526x620

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here