Kjo është shtëpia në Londër që askush nuk do ta blejë.Cili është misteri? (foto)

0

Një shtëpi në Londër është kthyer në qendër të vëmendjes për faktin se askush nuk ofrohet për ta blerë.

Ai është një apartament mjaft luksoz dhe me pamje spektakolare në qendër të Londrës, por deri tani askush nuk ka vendosur të bëhet banuesi i saj megjithëse kushton vetëm 300 mijë stërlina, mjaft lirë për atë zonë të Londrës.
Arsyeja? Aty ka jetuar një prej vrasësve serialë më famëkeq të Londrës.

Dennis Nilsen ka banuar në atë shtëpi për shumë vite.

article-2568523-1BDAE2ED00000578-817_306x423

Ai në vitet 1978-1983 ka vrarë rreth 15 meshkuj në mënyrën më makabre.
Nilsen i tërhiqte viktimat nga rruga dhe pasi i mbyste në shtëpi, ua bënte trupin copash dhe i digjte.
Mbeturiant më pas i hidhte në tualet.

Nilsen u zbulua rastësisht nga një hidraulik dhe u dënua me burgim të përjetshëm.
Megjithëse apartamenti është restauruar komplet askush nuk dëshiron të vërë këmbë në këtë shtëpi.

Untitled-2.jpg

article-2568523-00000AB200000192-380_634x481

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here