Kjo është shqiptarja në garën për të pasmet më seksi (Foto,+18)

0

Playboy ka organizuar konkursin për Playmate e vitit. Në garë ishte edhe një shqiptare, pikërisht Delfina Aziri.

Megjithatë 20-vjeçarja, e cila garoi me Denise Cotte, 24 vjeç dhe Sarah Nowak, 24 vjeç, nuk fitoi.

Fituese për vitin 2015 ishte Sarah Nowak.

Megjithatë sa u përket të pasmeve, të tria janë thuajse njësoj. /mapo.al/

555

444

333

222

111

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here