Kjo është Selena, vajza e Behgjet Pacollit

0

Behgjet Pacolli, e ka prezantuar vajzën e tij. Ai ka postuar një fotografi me Selenën 28 vjeçare, në Zvicër. Selena më 8 mars ka festuar ditëlindjen. Ai në profilin e tij në rrjetin social facebook shkruan: “Në Zuerich me Selenen, vajzen time që mbushi 28 vjet (8.03.2015). Selena në Zuerich është shkolluar, aty tani edhe punon”. Pacolli gjatë jetës së tij ka qenë i martuar disa herë dhe ka disa fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here