Kjo është modelja që iu premtoi futbollistëve serbë seks oral nëse e mundin Brazilin

0

Modelja serbe,ish-anëtarja e Big Brother në Serbi, Natasha Savija,u ka premtuar seks oral futbollistëve serbë U20 nëse ata arrijnë t’i mposhtin brazilianët. Dhe sot serbët e rinj fituan Kampionatin Botëror U20, duke mposhtur në finale Brazilin me rezultat 2:1. Mbetet të shihet se a do ta mbajë Savija premtimin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here